۰۲۱-۸۳۸۳۶

مراکز مخابراتی و IT

پرسو الکترونیک، سازنده و تامین کننده یو پی اس و سایر تجهیزات برق و الکترونیک  مورد نیاز مراکز مخابراتی است.

پرسو الکترونیک، سازنده و تامین کننده یو پی اس و سایر تجهیزات برق و الکترونیک مورد نیاز مراکز مخابراتی است.

با گذشت بیش از 140 سال از اختراع تلفن، جهت ارتباط بین مراکز سوئیچینگ فیبر نوری با ظرفیت‌های بسیار بالا به جای کابل های مسی استفاده می شود. شرکت‌های مختلف با استفاده از فناوری‌های جدید انواع مراکز سوئیچینگ را تهیه و در بازار جهانی توزیع کردند. تامین برق بدون وقفه تجهیزات مخابراتی رکن اساسی و جدا نشدنی مراکز مخابراتی است. به منظور تهیه یک منبع برق بدون وقفه انرژی دستگاه یو پی اس تولید و وارد بازار شده است. زمانی که برق شهر قطع شود وسایل الکتریکی موجود در محیط های مسکونی و اداری از کار می افتد. با استفاده از یک یو پی اس می توان این مشکل را بر طرف کرد. هر یو پی اس دارای دو منبع انرژی هست، منبع انرژی اولیه یا همان برق شهری و منبع دوم که به منبع ثانویه معروف است همان باتری موجود در یو پی اس است که با قطع برق شهری وارد مدار می شود. در تجهیزات مخابراتی بهتر است یو پی اس هایی تهیه شود که دارای طیف گسترده ای از ولتاژ ورودی باشد چون این امر موجب افزایش عمر باتری می شود. چنانچه یو پی اس از راندمان انرژی بالا برخوردار باشد این امر سبب کاهش هدر رفت انرژی الکتریکی و صرفه جویی در هزینه های مصرف کنندگان می گردد. یو پی اس های موجود در بازار دارای سه فناوری آنلاین، آفلاین و لاین اینتر اکتیو هستند. در فناوری آنلاین می توان باتری داخلی را شارژ و توان خروجی و تامین برق محیط را در حد بسیار عالی نگه داشت. این امر کمک می کند تا دستگاه شما به بهترین شکل ممکن محافظت شود. یو پی اس آفلاین فقط در زمانیکه برق قطع می شود مورد استفاده قرار می گیرد و برق کمتری را در مقایسه با سایر سیستم ها تامین می کند و فناوری قدیمی تری می باشد. در یو پی اس با فناوری لاین اینتر اکتیو ولتاژی که یو پی اس به دستگاهها می دهد به صورت سینوسی و متناوب است و این فناوری بیشتر در تجهیز شبکه های آی تی و سرورها بکار گرفته می شود.

یکی دیگر از تجهیزات مخابراتی شارژر مخابراتی است که شارژر ها در مراکز مخابراتی پرظرفیت و کم ظرفیت، مراکز ADSL ، مراکز BTS و مراکز صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

پرسو الکترونیک عرضه کننده تجهیزات مخابراتی

شرکت صنایع پرسو الکترونیک، سازنده و تامین‌کننده تجهیزات مخابراتی، تامین کننده شارژر مخابراتی، تامین کننده یو پی اس و سایر تجهیزات برق و الکترونیک مورد نیاز مراکز مخابراتی است. پرسو الکترونیک محصولات خود را مطابق با استانداردهای شرکت مخابرات ایران، ارتباط سیار و استانداردهای معتبر داخلی و بین‌المللی، تحت برند پرسو الکترونیک تولید و عرضه می‏کند.

آدرس دفتر مرکزی شرکت صنایع پُرسو الکترونیک

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، کوچه آزادگان، پلاک2، ساختمان پُرسو
کارخانه: کیلومتر 50 بزرگراه تهران-قزوین، بعد از شهرک صنعتی بهارستان، سمت راست، جاده اختصاصی به سمت شمال
+۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۶ و +۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۷۰۰۰ (خدمات پس از فروش)
info [at] porsoo.ir