۰۲۱-۸۳۸۳۶

معرفی شرکت

شرکت صنایع پرسو ‌الکترونیک به عنوان یکی از پیشگامان عرصه خدمات یو.پی.اس اولین بار در سال 1369 با پشتوانه هایی از علم و با هدف توسعه و خودکفایی پا به عرصه وجود گذاشت، تا با تکیه بر دانش و شناخت کافی نسبت به بازار محصولات برقی و الکترونیکی، تولیدات مرغوبی را در این زمینه به مصرف‌کنندگان ارائه دهد. سرمایه ثبتی این شرکت معادل است با 40.320.000.000 ریال و اکنون پس از گذشت سه دهه از حضور فعالانه در بازار، با تکیه بر کادر فنی و مهندسی و نیروی انسانی بالغ بر 380 نفر و با بهره گیری از نمایندگان مستقر در مراکز استانی در زمینه فروش و خدمات پس از فروش تا حدود بسیار زیادی به چشم انداز متصور خویش، که همانا مهترین آن ارتقاء کیفیت و رضایت مندی مضاعف مشتریان می باشد دست یافته است. همچنین با سه واحد مجزای تولید و تحقیق توسعه و تجاری بازرگانی ، آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خوش‌ذوقی است که صنایع پرسو الکترونیک را برای خریدی مطمئن انتخاب می‌کنند. واحد تولید یا همان کارخانه صنایع پرسو الکترونیک در كيلومتر 50 اتوبان تهران-قزوين قرار داشته و در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع مأموریت دارد تا ایده‌های بدیع و طرح‌های خلاقانه کارشناسان خبره این شرکت را به واقعیت تبدیل کرده و محصولی ممتاز را تولید کند. همچنین واحد تحقیق توسعه در حال طراحی و توسعه محصولات جدید و به روز می باشد که به تدریج به بازار مصرف ارائه می گردد. بخش تجاری و بازرگانی صنایع پرسو الکترونیک نیز به آدرس خيابان قائم مقام فراهانی-ضلع جنوبی بیمارستان تهران کلینیک-کوچه آزادگان-پلاک 2 - ساختمان پُرسو آماده پذیرایی از مشتریانی است که به بدنبال کسب اطلاعات فنی و مشاوره خرید، تماس و ارتباط نزدیک با محصولات این شرکت هستند.

صنایع پرسو الکترونیک با بهره‌مندی از یک تیم مجرب و با دانش کافی، از خط تولید تا نقطه پایانی مصرف همراه با مشتریان است؛ تولید، فروش و خدمات پس از فروش، تیمی باتجربه از کارشناسان مرتبط، آماده رفع تمام موانع و چالش‌های احتمالی هستند تا مشتری و مصرف‌کننده هیچ نگرانی از بابت تأمین کالای مد نظر خود نداشته باشد.

در ادامه طیف وسیعی از تولیدات شرکت صنایع پرسو الکترونیک را مطالعه خواهید نمود. صنایع پرسوالکترونیک به عنوان یک تولید‌کننده یو.پی.اس و تولید‌کننده رک شارژر در کنار تولید، ارائه دهنده خدمات یو.پی.اس و سرویس و نگهداری منابع تغذیه نیز می‌باشد.

تولیدات و خدمات شرکت صنایع پرسو الکترونیک شامل انواع خدمات یو.پی.اس

 • طراحی و ساخت یو.پی.اس‌های Line Interactive با توان‌هایی از 500VA تا 3KVA
 • طراحی و ساخت یو.پی.اس‌های Online از 1کاوا تا 100کاوا
 • طراحی و ساخت یو.پی.اس‌های ماژولار تا توان 60کاوا
 • ساخت رک‌ها و شارژرهای مخابراتی کم‌ظرفیت و پر ظرفیت با تکنولوژی Switched Mode تا 6هزار آمپر با فریم‌های داخلی و خارجی (Indoor و Outdoor)، با پروتکل‌های محافظتی متغیر تا سقف IP55
 • پشتیبانی از شارژر صنعتی با مصارف اصلی در صنایع پتروشیمی، نفت و نیروگاه‌ها
 • اینورتر‌های ماژولار مخابراتی با سطح پیشرفته طراحی و تولید تا توان 18کاوا
 • طراحی و تولید‌کننده تابلو برق مستقیم و متناوب با پروتکل‌های محفاظتی متغیر تا IP44
 • طراحی و ساخت کابینت باطری و رک مخابراتی با پروتکل‌های محفاظتی متغیر
 • طراحی و تولید رک مخابراتی و محصولات تلفیقی مانند یو.پی.اس، اینورتر، مبدل و رکتیفایر با کاربری خاص و مطابق با اعلام نیاز مشتریان
طیف گسترده محصولات و خدمات شرکت صنایع پرسو الکترونیک

طیف گسترده محصولات و خدمات

همکاری با شرکت‌های بین‌المللی

 • فروش و خدمات یو.پی.اس های ترانس‌دار و صنعتی برند (Statron) سوئیس تا 800 کاوا
 • فروش و خدمات یو.پی.اس بدون ترانس و ماژولار برند چینی (Sicon) نت توان 3.2MVA
 • فروش و خدمات یو.پی.اس های فاقد ترانس و ماژولار برند (CENTIEL) سوئیس تا توان 5MVA
 • پشتیبانی و تأمین‌کننده باتری سیلد لید اسید 2 ولت تا سقف 3000 آمپر ساعت و 12 ولت از 7 آمپر ساعت تا 200 آمپر ساعت در قالب برند (PEC)

آدرس دفتر مرکزی شرکت صنایع پُرسو الکترونیک

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، کوچه آزادگان، پلاک2، ساختمان پُرسو
کارخانه: کیلومتر 50 بزرگراه تهران-قزوین، بعد از شهرک صنعتی بهارستان، سمت راست، جاده اختصاصی به سمت شمال
+۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۶ و +۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۷۰۰۰ (خدمات پس از فروش)
info [at] porsoo.ir