۰۲۱-۸۳۸۳۶

راهکارها

دیتا سنترها

دیتا سنتر مجموعه ای از سرور ها و زیر ساخت های ارتباطی یا امنیتی تجهیزات الکترونیکی است. یو پی اس در قلب یک دیتا سنتر قرار دارد. زمانی که برق شهری قطع می شود باتری موجود در یو پی اس به عنوان منبع برق بدون وقفه، برق مورد نیاز تجهیزات را تامین و از ایجاد خسارت های احتمالی جلوگیری می کند.

تجهیزات بیمارستانی

یو پی اس بیمارستانی برای حفاظت از دستگاههای سونوگرافی، سی تی اسکن، تصویر برداری، تجهیزات موجود در اتاق های احیا سی سی یو و آی سی یو، تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و ام آر ای که به برق متناوب با ولتاژ بالا نیاز دارند، ضروری است.

مراکز مخابراتی و IT

در تجهیزات مخابراتی بهتر است یو پی اس هایی تهیه شود که دارای طیف گسترده ای از ولتاژ ورودی باشد چون این امر موجب افزایش عمر باتری می شود.

نفت و گاز - ریلی - نیروگاه

پالایشگاههای نفت و گاز توسط خطرات زیادی تهدید می شوند. به دلیل وجود سیستم اطفا حریق، دوربین مدار بسته برای حفظ امنیت پالایشگاه وجود یو پی اس صنعتی با توان بالا بسیار حائز اهمیت است.

اداری-خانگی

یو پی اس اداری برای حفاظت از تجهیزات برقی خاص مانند سیستم های کامپیوتر، سیستم های دوربین مدار بسته، سیستم های اعلان حریق، دزدگیر و غیره یک ضرورت محسوب می شود. برای وسایل برقی موجود در ادارات باید از یو پی اس اداری با برق متناوب خروجی 240-200 ولت استفاده کرد.

آدرس دفتر مرکزی شرکت صنایع پُرسو الکترونیک

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، کوچه آزادگان، پلاک2، ساختمان پُرسو
کارخانه: کیلومتر 50 بزرگراه تهران-قزوین، بعد از شهرک صنعتی بهارستان، سمت راست، جاده اختصاصی به سمت شمال
+۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۶ و +۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۷۰۰۰ (خدمات پس از فروش)
info [at] porsoo.ir