۰۲۱-۸۳۸۳۶

تاریخچه

شرکت صنایع پرسو الکترونیک تولید کننده یو پی اس در ایران

شرکت صنایع پرسو الکترونیک تولید کننده یو پی اس در ایران

در سال 1369، شرکت صنایع پرسو الکترونیک آغاز به فعالیت کرد. از جمله فعالیت های این شرکت طراحی، ساخت و تولید انواع مختلف دستگاههای الکتریکی و الکترونیکی می باشد. در ابتدا کار شرکت صنایع پرسو الکترونیک به عنوان تولید کننده یو پی اس (UPS)، تولید کننده ترانس های اتوماتیک (AVR)، منبع تغذیه بی سیم، کنترل کننده های فاز و ... فعالیت خود را آغاز کرد و در کشور شناخته شد. بتدریج شرکت توسعه پیدا کرد و دایره فعالیت های خود را با فناوری های روز دنیا تطبیق و گسترش داد.

در سال 1377، صنایع پرسو الکترونیک با هدف ارتقا کمی و کیفی محصولات خود سعی کرد با شرکت تایوانی POWERCOM قرار داد ببندد و از این شرکت برای استفاده از تکنولوژی های روز کشور آمریکا بهره ببرد. در نتیجه همکاری با شرکت تایوانی، صنایع پرسو الکترونیک اقدام به تولید نسل جدید از انواع اینورتر های هوشمند و پیشرفته، یو پی اس های لاین اینتر اکتیو و آنلاین نمود.

در سال 1380، صنایع پرسو الکترونیک به پشتوانه سوابق و تجربه خود به عنوان شرکت معتبر تولید کننده یو پی اس شناخته شد و اقدام به دریافت نمایندگی انحصاری شرکت معتبر سوئیسی NEWAVE نمود. شرکت NEWAVE جز شرکت های برتر تولید کننده یو پی اس است و در زمینه ساخت انواع یو پی اس های Stand Alone با دامنه توان 10-500KVA و انواع یو پی اس ماژولا با دامنه توان 3-10MVA متشکل از ماژول های 10-100KVA می باشد.

در سال 1382، پرسو الکترونیک اقدام به انتقال تکنولوژی از شرکت RTP استرالیا نمود و اولین شارژر های مخابراتی را با به کارگیری تکنولوژِی SWITCH MODE تولید و به بازار عرضه کرد.

در سال 1384، شرکت پرسو الکترونیک به عنوان نماینده انحصاری شرکت ایتالیایی Meta System در ایران اقدام به فعالیت کرد. شرکت Meta System تولید کننده یو پی اس ماژولار با توان1/25-480KVA متشکل از ماژول های1/25 KVA، 3/4 KVA، 6/7 KVA می باشد.

در سال 1389، در بین کلیه نمایند گی های اقیانوسیه و آسیا، شرکت NEWAVE، صنایع پرسو الکترونیک را به عنوان بهترین نماینده فروش و خدمات پس از فروش این شرکت معرفی نمود.

در سال 1391، شرکت ABB اقدام به خرید شرکت NEWAVE نمود و از آن به بعد شرکت پرسو الکترونیک به عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش یو پی اس های ABB در کشور ایران اقدام به فعالیت کرد. در این سال پرسو الکترونیک اقدام به ارائه محصولات صنعتی در حوزه های مختلف پتروشیمی، نفت، گاز، نیروگاهی و .. نمود و موفق به اخذ نمایندگی شرکت سوئیسی STARTRON شد. STARTRON یکی از برند های معتبر یو پی اس (Teansformer Based) تا توان 800KVA، و رکتیفایر های صنعتی با تکنولوژی تریستوری (تا جریان 2000A) می باشد و نیاز مشتریان این حوزه را تامین می کند.

همچنین در سال 1393، شرکت پرسو الکترونیک جهت افزایش دامنه محصولات خود و تامین نیاز مشتریان مختلف اقدام به دریافت نمایندگی شرکت SICON چین نمود. شرکت SICON یکی از برند های معتبر تولید کننده یو پی اس ماژولار تا توان 3/2 MVA و یو پی اس های Stand Alone تا توان 400 KVA و اینورتر های مخابراتی ماژولار می باشد.

شرکت صنایع پرسو الکترونیک از سال 1395، با شرکت معظم CENTIEL سوییس همکاری خود را در خصوص یو پی اس های ماژولار و STAND ALONE آغاز نمود و بر پایه همکاری مشترک ساز و کار تولید دستگاه های پر قدرت و بروز این شرکت را تحت لیسانس و با برند صنایع پرسو الکترونیک پیش برده است و در حال حاضر به عنوان برترین فروشنده تجهیزات این مجموعه در دنیا دست یافته است.

صنایع پرسو الکترونیک تولید کننده یو پی اس

صنایع پرسو الکترونیک سال هاست به عنوان تولید کننده یو پی اس در زمینه تولید و فروش یو پی اس، خدمات پس از فروش یو پی اس فعالیت دارد. همچنین این شرکت به عنوان تولید کننده باتری و تولید کننده شارژر نیز فعالیت دارد.

آدرس دفتر مرکزی شرکت صنایع پُرسو الکترونیک

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، کوچه آزادگان، پلاک2، ساختمان پُرسو
کارخانه: کیلومتر 50 بزرگراه تهران-قزوین، بعد از شهرک صنعتی بهارستان، سمت راست، جاده اختصاصی به سمت شمال
+۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۶ و +۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۷۰۰۰ (خدمات پس از فروش)
info [at] porsoo.ir