۰۲۱-۸۳۸۳۶

تاریخچه

شرکت صنایع پُرسو الکترونیک در سال 1369 با هدف طراحی، ساخت و تولید انواع دستگاه‌های الکتریکی و الکترونیکی شروع به فعالیت کرد.

این شرکت در ابتدا با تولید محصولاتی از قبیل یو پی اس (UPS)، ترانس‌های اتوماتیک (AVR)، کنترل‌کننده‌های فاز، منبع تغذیه بی‌سیم و... شروع به کار کرد و در سال‌های بعد دایره فعالیت‌های خود را همگام با فناوری روز جهان گسترش داد.

در سال 1377 ،صنایع پرسو الکترونیک به منظور ارتقا کمی و کیفی محصولات خود، با انتقال تکنولوژی از شرکت معتبر POWERCOM تایوان و بهره‌گیری از استانداردهای روز کشور آمریکا، اقدام به تولید نسل جدیدی از یو پی اس‌های آنلاین، لاین اینتر اکتیو و انواع اینورترهای هوشمند و پیشرفته نمود.

در سال 1380، پرسو الکترونیک به پشتوانه تجربه و سوابق موفق خود ، نمایندگی انحصاری شرکت معتبر NEWAVE سوئیس را اخذ نمود . شرکت NEWAVE یکی از تولیدکنندگان پیشگام در ساخت یو پی اس‌های Stand Alone از توان 10 تا 500KVAو انواع یو پی اس‌های ماژولار از توان 10 تا 3MVA متشکل از ماژول‌های 10KVA تا 100KVA می باشد . شرکت صنایع پرسو الکترونیک در سال 2010 به عنوان بهترین نماینده فروش و خدمات پس از فروش این شرکت (Best Seller) در میان کلیه نمایندگیهای آسیا و اقیانوسیه شرکت NEWAVEشناخته شد . این شرکت در سال 2012 توسط شرکت ABB خریداری شد و در حال حاضر شرکت صنایع پرسو الکترونیک نماینده فروش و خدمات پس از فروش یو پی اس های ABB در ایران می باشد .

در سال 1382شرکت صنایع پرسو الکترونیک، با انتقال تکنولوژی از شرکت RTP استرالیا اولین شارژرهای مخابراتی با استفاده از تکنولوژی SWITCH MODE را به بازار عرضه نمود.

در سال 1384شرکت پرسو الکترونیک اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت Meta System ایتالیا ، تولیدکننده انواع UPS ماژولار از توان 1.25 تا 480KVA متشکل از ماژول‌های 1.25KVA،3.4KVA و 6.7KVA را نمود که این شرکت نیز در سال 1391 توسط شرکت Legrand خریداری گردید.

در سال 1391 شرکت صنایع پرسو الکترونیک جهت ارائه محصولات صنعتی در حوزه های مختلف از قبیل نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی و ..... اقدام به اخذ نمایندگی از شرکت STATRON سوئیس به عنوان یکی از معتبر ترین برند های یو پی اس (Transformer Based) تا توان 800KVA و رکتیفایر های صنعتی (با تکنولوژی تریستوری) تا جریان 2000A جهت تامین نیاز مشتریان این حوزه را نموده است

همچنین در سال 1395 شرکت صنایع پرسو الکترونیک جهت افزایش سبد محصولات خود مطابق با نیاز مشتریان ، نمایندگی شرکت SICON چین به عنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان یو پی اس های ماژولار تا توان 3.2MVA و یو پی اس های Stand Alone تا توان 400KVA و اینورترهای مخابراتی ماژولار را نیز اخذ نموده است.

آدرس دفتر مرکزی شرکت صنایع پُرسو الکترونیک

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، کوچه آزادگان، پلاک2، ساختمان پُرسو
کارخانه: کارخانه: کیلومتر 50 بزرگراه تهران-قزوین، بعد از شهرک صنعتی بهارستان، سمت راست، جاده اختصاصی به سمت شمال
+۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۶ و +۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۷۰۰۰ (خدمات پس از فروش)
info [at] porsoo.ir