۰۲۱-۸۳۸۳۶

یو پی اس بیمارستانی

وجود یو پی اس بیمارستانی برای تجهیزات مختلف موجود در بیمارستان ضروری است

وجود یو پی اس بیمارستانی برای تجهیزات مختلف موجود در بیمارستان ضروری است

یو پی اس (UPS) در زبان انگلیسی مخفف کلمه “Uninterruptible power supply” است که به معنی منبع تغذیه بدون وقفه می باشد. از وظایف اصلی یو پی اس تامین برق بدون وقفه می باشد. یو پی اس بین دستگاه مصرف کننده برق و سیستم برق شهر قرار می گیرد و سعی می کند با تنظیم و تثبیت برق شبکه از ایجاد نویز و اختلالات شبکه جلوگیری کند. همچنین چنانچه برق منطقه قطع شود یو پی اس انرژی برق مورد نیاز دستگاه را تامین می کند تا دستگاه به فعالیت خود ادامه دهد. یکی از مراکز مهمی که در آن تجهیزات مختلف و گران قیمت وجود دارد بیمارستان های می باشند. با توجه به اهمیت تجهیزات بیمارستانی، وجود تجهیزات برق بدون وقفه یا همان یو پی اس بیمارستانی برای این تجهیزات حائز اهمیت است. دستگاههای سونوگرافی، سی تی اسکن، تصویر برداری، تجهیزات موجود در اتاق های احیا سی سی یو و آی سی یو، تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و ام آر ای همه به برق متناوب با ولتاژ بالا نیاز دارند، ضمن این که کیفیت جریان مناسب را هم باید داشته باشند. چنانچه از یو پی اس بیمارستانی برای این دستگاهها استفاده نشود علاوه بر این که ممکن است دستگاه آسیب ببیند، احتمال به خطر افتادن جان بیماران نیز وجود دارد.

اهداف استفاده از یو پی اس بیمارستانی

از اهداف استفاده از یو پی اس بیمارستانی می توان به نویز گیری، تامین برق اضطراری، از بین بردن نوسانات برق و تامین برق در شرایط مختلف اشاره کرد.

توان مورد نیاز یو پی اس بیمارستانی

برای راه اندازی آزمایشگاههای بزرگ و کوچک به حداقل 25-10 کیلو وات انرژی نیاز است. احتمال اینکه همه تجهیزات باهم کار کنند خیلی کم است ولی باید در طراحی آزمایشگاه انشعابات برقی که استفاده می شود به همین میزان باشد. یو پی اس بیمارستانی که از توان بالاتری برخوردار باشد توان ذخیره انرژِی نیز در آن بالاتر است و همچنین از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. با در نظر گرفتن ریسک قطع برق، درجه اطمینان و دسترسی مداوم به برق از باتری هایی با قدرت نگهداری برق بین 8-3 ساعت بر اساس نوع بار و محاسبات باتری استفاده می شود.

شرکت صنایع پرسو الکترونیک تامین کننده یو پی اس بیمارستانی

بار یو پی اس های تجهیزات بیمارستانی باید دارای قابلیت های ویژه ای باشند که با بار مورد استفاده در تجهیزات بیمارستانی سازگاری لازم را داشته باشند. شرکت صنایع پرسو الکترونیک یو پی اس های متناسب با این نوع بار ها را در توان ها و مشخصات مختلف ارائه می دهد. این شرکت همواره با بهره برداری از دانش روز دنیا و همکاری با شرکای تجاری خود در کشورهای اروپایی در ارائه آخرین تکنولوژی در این حوزه پیش گام بوده است.

آدرس دفتر مرکزی شرکت صنایع پُرسو الکترونیک

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، کوچه آزادگان، پلاک2، ساختمان پُرسو
کارخانه: کیلومتر 50 بزرگراه تهران-قزوین، بعد از شهرک صنعتی بهارستان، سمت راست، جاده اختصاصی به سمت شمال
+۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۶ و +۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۷۰۰۰ (خدمات پس از فروش)
info [at] porsoo.ir