۰۲۱-۸۳۸۳۶

یو پی اس اداری - خانگی

با توجه به استفاده از تجهیزات برقی خاص مانند سیستم های کامپیوتر، سیستم های دوربین مدار بسته، سیستم های اعلان حریق، دزدگیر، درب های اتوماتیک، سیستم پمپ آب و پکیج و غیره در ادارات و منازل مسکونی تامین برق بدون وقفه و برق بدون نوسان در ادارات و منازل مسکونی یک نیاز بسیار جدی است.

یو پی اس اداری برای حفاظت از سیستم برق خانگی و اداری

یو پی اس اداری

به طور معمول بار مصرفی واقعی سیستم های یو پی اس در پروژه های خانگی و اداری کمتر از میزان برآورد اولیه پیش بینی می شود، از این جهت با توجه به میزان مصرف واقعی و توان دستگاه، یک یو پی اس میان رده توانی از 15 دقیقه تا 4 ساعت می تواند انرژی مورد نیاز برای فعالیت وسایل الکترونیک موجود در سیستم های اداری و خانگی را تامین نماید. این موضوع با کم کردن پله ای مصرف کننده های غیر ضروری می تواند شناور باشد. نوسان برق به دستگاههایی مانند اسکنر یا فتوکپی آسیب زیادی می زند، چون اسکنر و دستگاه فتوکپی جز وسایل بسیار حساس به نوسان برق می باشند. فراموش نکنیم که نقشه یا مدرک فنی که یکی از مهندسین شرکت زمان زیادی برای آماده سازی آن صرف کرده است و می بایست به کارفرما ارائه شود و پیش از ذخیره نمودن با قطعی برق از دست رفته است شاید خسارت بسیار بالاتر اعتباری و مالی را برای یک مجموعه بوجود آورد که قطعا هزینه آماده سازی زیر ساخت برق بدون وقفه برای آن مجموعه به همراه نخواهد داشت.

کاربرد یو پی اس اداری

یو پی اس به عنوان یک منبع برق بدون وقفه محسوب می شود، از یو پی اس های اداری در اتاق سرورهای واحد فناوری اطلاعات ادارات استفاده می شود، یو پی اس به عنوان خط موازی با برق شهر برای زمان قطع برق مورد استفاده قرار می گیرد.

تجهیزات مورد استفاده یو پی اس اداری

به دلیل وجود تجهیزات برقی متنوع در ادارات وجود یک منبع برق بدون وقفه ادارات کمک زیادی به جلوگیری در ایجاد وقفه در کارهای اداری می کند که این امر در نهایت از رخ داد ضرر و زیان های اقتصادی جلوگیری می کند. برای وسایل برقی موجود در ادارات باید از یو پی اس اداری با برق متناوب خروجی 240-200 ولت استفاده کرد. راندمان دستگاه یو پی اس در این موارد بیش از 90 درصد است. معمولا راندمان یو پی اس تحت تاثیر چیدمان ترکیبی و الگوی مورد استفاده در آن نیز قرار دارد. استفاده از ایندیکیتور و نشانگرهای متناسب در هر دستگاه یو پی اس امری ضروری می باشد. حالت ایده آل برای استفاده از یو پی اس در ادارات، استفاده از دو دستگاه یو پی اس به صورت موازی می باشد تا دستگاهها حداکثر جریان را با یک ولتاژ ثابت دریافت کنند. همچنین امکان Load sharing برای بهره بردار مهیا شود، ضمن اینکه بیشتر از 80 درصد ظرفیت باتری نباید به کار گرفته شود. اگر چه لازم است شارژ باتری تا 100 درصد پر باشد.

صنایع پرسو الکترونیک تولید کننده انواع یو پی اس اداری

صنایع پرسو الکترونیک انواع مختلف یو پی اس خانگی و اداری با توان های مختلف و زمان های برق دهی مختلف را برای مصرف کننده های مختلف محصولات ارائه می دهد. شما می توانید با تماس با همکاران ما در صنایع پرسو الکترونیک از مشاوره رایگان خرید انواع یو پی اس اداری و خانگی بهره مند شوید و با آگاهی تمام محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. ما بهینه ترین پیشنهاد را با شرایط مصرف کننده های شما ارائه خواهیم داد.

آدرس دفتر مرکزی شرکت صنایع پُرسو الکترونیک

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، کوچه آزادگان، پلاک2، ساختمان پُرسو
کارخانه: کیلومتر 50 بزرگراه تهران-قزوین، بعد از شهرک صنعتی بهارستان، سمت راست، جاده اختصاصی به سمت شمال
+۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۶ و +۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۷۰۰۰ (خدمات پس از فروش)
info [at] porsoo.ir