۰۲۱-۸۳۸۳۶

یو پی اس صنعتی در پالایشگاه نفت و گاز

یو پی اس صنعتی در پالایشگاه نفت و گاز

یو پی اس صنعتی در پالایشگاه نفت و گاز

در پتروشیمی ها، پالایشگاه ها، کارخانجات صنعتی و تولیدی به دلیل وجود انواع مختلف لوازم و تجهیزات الکترونیکی گران قیمت نیاز مبرم به وجود یو پی اس در این سایت ها وجود دارد. نوسانات و قطعی کوتاه مدت برق در صنعت خسارات جبران ناپذیری را به بار می آورد. وجود یو پی اس صنعتی به عنوان یک منبع برق بدون وقفه از وسایل و تجهیزات موجود در سایت های صنعتی در برابر آسیب های احتمالی ناشی از قطع و نوسان برق جلوگیری می کند. همچنین جدای از موضوعات صنعتی به دلیل وجود سیستم دوربین مدار بسته حفاظتی برای حفظ امنیت پتروشیمی ها، پالایشگاه ها و کارخانجات صنعتی وجود یو پی اس صنعتی با توان بالا بسیار حائز اهمیت است.

مزایا استفاده از یو پی اس صنعتی در صنعت

وجود امنیت و ایمنی دو مسئله بسیار مهم در مکان های فوق حساسی چون پتروشیمی ها و پالایشگاهها محسوب می شوند. به همین جهت وجود وسایل و تجهیزاتی که امنیت و ایمنی را برای فعالیت های پالایشگاه فراهم کنند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از آنجائی که در بسیاری موارد وجود پالایشگاههای نفت و گاز ممکن است توسط عوامل بیرونی مورد تهدید و خطر قرار بگیرد یکی از راههای حفظ امنیت در این سایت های حساس استفاده از منبع برق بدون وقفه یا همان یو پی اس صنعتی می باشد. چنانچه پالایشگاه و پتروشیمی فاقد یو پی اس باشد نوسانات و قطعی برق می توان خسارات جبران ناپذیری را به این دستگاهها وارد کند. یو پی اس های مورد استفاده در پالایشگاهها از نوع یو پی اس های آنلاین اند و فاقد هر گونه نویز و نوسان می باشند. یو پی اس های دارای مدار آنلاین جز دسته یو پی اس صنعتی محسوب می شوند که خود دارای یک منبع برق با توان بالا هستند و برای فعالیت حتما باید همراه با تابلو کنترل و فرمان اتوماتیک و دستی، فیوزها و تجهیزات ایمنی و مانیتورینگ نصب شوند.

شرکت صنایع پرسو الکترونیک تامین کننده یو پی ا‌س صنعتی

تجهیزات بخش برق مورد استفاده در پروژه ‌های نفت و گاز و سیستم های زیرساخت حمل و نقل ریلی، نیازمند طراحی و قابلیت های ویژه متناسب با مشخصات هر پروژه می باشد. شرکت صنایع پرسو الکترونیک تولید کننده و تامین کننده یو پی ا‌س صنعتی و شارژر صنعتی با تکنولوژی مورد نیاز این نوع از پروژه ها می باشد و با اتکا به همکاری با شرکای اروپایی خود توانایی تامین به روز ترین تجهیزات در این حوزه را دارد. همچنین این شرکت با اتکا به توانمندی و دانش فنی مهندسین حاضر در شرکت، آمادگی همکاری در زمینه مهندسی، مشاوره فنی یو پی اس و اجرای عملیات کامل ( EPC ) پروژه‌ های صنعتی را نیز دارد.

آدرس دفتر مرکزی شرکت صنایع پُرسو الکترونیک

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، کوچه آزادگان، پلاک2، ساختمان پُرسو
کارخانه: کیلومتر 50 بزرگراه تهران-قزوین، بعد از شهرک صنعتی بهارستان، سمت راست، جاده اختصاصی به سمت شمال
+۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۶ و +۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۷۰۰۰ (خدمات پس از فروش)
info [at] porsoo.ir