۰۲۱-۸۳۸۳۶

شرکای تجاری

(ABB (Newave

شرکت NEWAVE در سال 1993 در کشور سوییس تاسیس گردید، این شرکت پیشرو در ارائه راه حل های یکپارچه برای سیستم های UPS است که طیف گسترده ای از توسعه، تولید، توزیع و خدمات پس از فروش را پوشش می دهد. شرکت NEWAVE به عنوان نخستین شرکت در جهان، تکنولوژی UPS های ماژولار و بدون ترانسفورماتور را به بازار معرفی کرد که این تکنولوژی در حال حاضر مهمترین ساختار و تکنولوژی در بازار UPS است. این شرکت در سال 2012 توسط شرکت بزرگ ABB خریداری گردید و در سال 2014 به نام تجاری ABB تغییر نام داد.

Statron

شرکت STATRON در سال 1976 در کشور سوییس تاسیس گردید، این شرکت در حال حاضر بواسطه استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد در طراحی منابع تغذیه و همچنین بهره مندی از200 نفر پرسنل و 9 شرکت تابعه، یکی از شرکتهای معتبر بین المللی در زمینه طراحی و تولید یو پی اس و شارژر بالاخص در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی می باشد .

Sicon

شرکت SICON در سال 1989 در چین تاسیس گردید، این شرکت به سرعت با بکار گیری از آخرین دانش روز جهانی و مهندسان مجرب ، به یکی از تولید کنندگان بزرگ انواع UPS و Inverter تبدیل گردید و در حال حاضر در بیش از 50 کشور جهان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش دارد. توانمندی بخش R&D و قابلیت طراحی های خاص این شرکت یکی از ویژگیهای حائز اهمیت در این شرکت می باشد

Allis

-

PIBAS

-

Centiel

-

آدرس دفتر مرکزی شرکت صنایع پُرسو الکترونیک

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از مطهری، کوچه آزادگان، پلاک2، ساختمان پُرسو
کارخانه: کیلومتر 50 بزرگراه تهران-قزوین، بعد از شهرک صنعتی بهارستان، سمت راست، جاده اختصاصی به سمت شمال
+۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۶ و +۹۸ ۲۱ ۸۳۸۳۷۰۰۰ (خدمات پس از فروش)
info [at] porsoo.ir